2019. aasta kergejõustiku MM-i ülekannete ajakava ({{commentsTotal}})

Doha kergejõustiku MM-i maskotiks on pistrik Falah.
Doha kergejõustiku MM-i maskotiks on pistrik Falah. Autor/allikas: facebook.com/IAAFDoha2019

Kergejõustiku maailmameistrivõistlused toimuvad tänavu 27. septembrist 6. oktoobrini Katari pealinnas Dohas. Võistlusi näeb otsepildis ETV, ETV2 ja ERR-i spordiportaali vahendusel. Lisaks saab võistlusi venekeelse kommentaariga vaadata kanalist ETV+.

Reede, 27. september

16.30-18.28 ETV ja sport.err.ee
18.30-21.15 ETV2 ja sport.err.ee
23.35-03.00 ETV ja sport.err.ee

16.30 M kaugushüppe kvalifikatsioon 
16.35 M 100 m eelring
16.40 N vasaraheite kvalifikatsioon, A-grupp
17.10 N 800 m eeljooksud
17.30 N teivashüppe kvalifikatsioon
18.05 M 100 m eeljooksud
18.10 N vasaraheite kvalifikatsioon, B-grupp
18.40 N kõrgushüppe kvalifikatsioon
19.00 N 3000 m takistusjooks eeljooksud
19.25 M kolmikhüppe kvalifikatsioon
19.55 M 5000 m eeljooksud
20.30 M 400 m tõkkejooksu eeljooksud (Rasmus Mägi)
23.59 N maraton

Laupäev, 28. september

16.10-18.28 ETV ja sport.err.ee
18.30-22.30 ETV2 ja sport.err.ee

16.15 M kettaheite kvalifikatsioon, A-grupp (Martin Kupper) 
16.30 N 100 m eeljooksud
17.05 M 800 m eeljooksud
17.30 M teivashüppe kvalifikatsioon
17.45 M kettaheite kvalifikatsioon B-grupp
18.05 M 400 m tõkkejooksu poolfinaalid (Mägi)
18.45 M 100 m jooksu poolfinaalid
19.15 N 800 m jooksu poolfinaalid
19.25 N vasaraheite finaal
20.00 4x400 m segateatejooksu eeljooksud
20.40 M kaugushüppe finaal
21.00 N 10 000 m jooksu finaal
22.15 M 100 m jooksu finaal
23.30 N ja M 50 km käimine

Pühapäev, 29. september

20.00-23.30 ETV2 ja sport.err.ee

20.05 M 200 m eeljooksud 
20.40 N teivashüppe finaal
21.20 N 100 m jooksu poolfinaalid
21.45 M kolmikhüppe finaal
21.55 M 800 m jooksu poolfinaalid
22.35 4x400 m segateatejooksu finaal
23.20 N 100 m jooksu finaal
23.30 N 20 km käimine

Esmaspäev, 30. september

20.30-23.00 ETV2 ja sport.err.ee

20.30 N kõrgushüppe finaal
20.50 M 200 m jooksu poolfinaalid
21.20 M 5000 m jooksu finaal
21.25 M kettaheite finaal
21.50 N 3000 m takistusjooksu finaal
22.10 N 800 m jooksu finaal
22.40 M 400 m tõkkejooksu finaal

Teisipäev, 1. oktoober

16.30-18.00 ETV ja sport.err.ee
18.00-19.00 ETV2 ja sport.err.ee
20.30-23.00 ETV2 ja sport.err.ee

16.30 M vasaraheite kvalifikatsioon, A-grupp 
16.35 M 400 m eeljooksud
16.50 M kõrgushüppe kvalifikatsioon
17.30 N 400 m tõkkejooksu eeljooksud
18.00 M vasaraheite kvalifikatsioon, B-grupp
18.15 M 3000 m takistusjooksu eeljooksud (Kaur Kivistik)
20.05 M teivashüppe finaal
20.50 N 400 m jooksu poolfinaalid
21.20 N odaviske finaal
21.35 N 200 m jooksu poolfinaalid
22.10 M 800 m jooksu finaal
22.40 M 200 m jooksu finaal

Kolmapäev, 2. oktoober

16.30-18.28 ETV ja sport.err.ee
18.30-00.00 ETV2 ja sport.err.ee

16.35 10-võistluse 100 m jooks (Maicel Uibo, Janek Õiglane) 
16.45 N kuulitõuke kvalifikatsioon
17.05 7-võistluse 100 m tõkkejooks
17.30 10-võistluse kaugushüpe (Uibo, Õiglane)
17.35 N 1500 m eeljooksud
18.00 N kettaheite kvalifikatsioon, A-grupp
18.15 7-võistluse kõrgushüpe
18.25 N 5000 m eeljooksud
18.50 10-võistluse kuulitõuge (Uibo, Õiglane)
19.25 N kettaheite kvalifikatsioon, B-grupp
20.05 M 110 m tõkkejooksu poolfinaalid
20.30 7-võistluse kuulitõuge
20.35 M 400 m jooksu poolfinaalid
20.40 10-võistluse kõrgushüpe (Uibo, Õiglane)
21.05 N 400 m tõkkejooksu poolfinaalid
21.40 M vasaraheite finaal
21.50 7-võistluse 200 m jooks
22.35 N 200 m jooksu finaal
22.55 M 110 m tõkkejooksu finaal
23.15 10-võistluse 400 m jooks (Uibo, Õiglane)

Neljapäev, 3. oktoober

16.30-18.28 ETV ja sport.err.ee
18.30-01.00 ETV2 ja sport.err.ee

16.35 10-võistluse 110 m tõkkejooks (Uibo, Õiglane) 
16.40 N kolmikhüppe kvalifikatsioon
17.30 10-võistluse kettaheide, A-grupp (Uibo, Õiglane)
18.15 7-võistluse kaugushüpe
18.35 10-võistluse kettaheide B-grupp (Uibo, Õiglane)
19.05 10-võistluse teivashüpe, A-grupp (Uibo, Õiglane)
19.20 M kuulitõuke kvalifikatsioon
20.05 10-võistluse teivashüpe, B-grupp (Uibo, Õiglane)
20.10 7-võistluse odavise
22.00 M 1500 m eeljooksud
22.05 10-võistluse odavise, A-grupp (Uibo, Õiglane)
22.35 N kuulitõuke finaal
23.00 N 1500 m jooksu poolfinaalid
23.10 10-võistluse odavise, B-grupp (Uibo, Õiglane)
23.50 N 400 m jooksu finaal
00.05 7-võistluse 800 m jooks
00.25 10-võistluse 1500 m jooks (Uibo, Õiglane)

Reede, 4. oktoober

20.00-22.30 ETV2 ja sport.err.ee

20.10 M 1500 m poolfinaalid 
20.15 M kõrgushüppe finaal
20.40 N 4x100 m teatejooksu eeljooksud
21.00 N kettaheite finaal
21.05 M 4x100 m teatejooksu eeljooksud
21.30 N 400 m tõkkejooksu finaal
21.45 M 3000 m takistusjooksu finaal
22.20 M 400 m jooksu finaal
23.30 M 20 km käimine

Laupäev, 5. oktoober
16.25-18.00 ETV ja sport.err.ee
18.00-18.50 ETV2 ja sport.err.ee
19.50-22.30 ETV2 ja sport.err.ee
23.45-03.00 ETV ja sport.err.ee

16.30 M odaviske kvalifikatsioon, A-grupp
17.15 N 100 m tõkkejooksu eeljooksud
17.50 N kaugushüppe kvalifikatsioon
18.00 M odaviske kvalifikatsioon, B-grupp (Magnus Kirt)
19.55 N 4x400 m teatejooksu eeljooksud
20.05 M kuulitõuke finaal
20.25 M 4x400 m teatejooksu eeljooksud
20.35 N kolmikhüppe finaal
20.55 N 1500 m jooksu finaal
21.25 N 5000 m jooksu finaal
22.05 N 4x100 m teatejooksu finaal
22.15 M 4x100 m teatejooksu finaal
23.59 M maraton (Tiidrek Nurme, Roman Fosti)

Pühapäev, 6. oktoober

19.00-22.05 ETV2 ja sport.err.ee

19.05 N 100 m tõkkejooksu poolfinaalid 
19.15 N kaugushüppe finaal
19.40 M 1500 m jooksu finaal
19.55 M odaviske finaal (Kirt)
20.00 M 10 000 m jooksu finaal
20.50 N 100 m tõkkejooksu finaal
21.15 N 4x400 m teatejooksu finaal
21.30 M 4x400 m teatejooksu finaal

Toimetaja: ERR Sport



Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: