Doha turniiri võitis Djokovici konkurentsist lülitanud Bautista-Agut ({{commentsTotal}})

Roberto Bautista-Agut
Roberto Bautista-Agut Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kataris Dohas peetud ATP tenniseturniiril võidutses Roberto Bautista-Agut (ATP 24.), kes oli finaalis parem Tomas Berdychist (ATP 71.).

Hispaanlane alistas Tšehhi tennisisti kaks tundi kestnud matšis 6:4, 3:6, 6:3. Kumbki pool matši jooksul ühtegi ässa ei servinud. Bautista-Agut topeltvigu ei teinud, Berdych eksis ühel korral.

30-aastase Bautista-Agut jaoks on tegemist neljanda järjestikuse aastaga võita jaanuaris ATP turniir. Tänavusel Doha turniiril alistas hispaanlane poolfinaalis maailma esireket Novak Djokovici.