Andy Murray piirdus Brisbane'is kahe matšiga ({{commentsTotal}})

Andy Murray
Andy Murray Autor/allikas: EPA/Scanpix

Endine maailma esireket Andy Murray (ATP 240.) kaotas Brisbane'i tenniseturniiri teises ringis Daniil Medvedevile (ATP 16.).

Maailma 16. reket Medvedev alistas Murray tund ja 23 minutit kestnud matšis 7:5, 6:2.

Avasetis võitis Murray küll esimese geimi, ent jäi seejärel 1:3 kaotusseisu. Kuigi britt suutis veel ka 5:4 juhtima minna, kuulusid viimased kolm geimi venelasele, kes võitis lõppkokkuvõttes 7:5.

Teises setis oli Medvedev selgelt paremaks osapooleks, murdes kahel korral vastase servi ja asudes 4:0 ette. Kahekordne suure slämmi turniirivõitja Murray võitis küll kaks geimi, aga 6:2 setivõidu võttis Medvedev.

Daniil Medvedev läheb Brisbane'i turniiri veerandfinaalis vastamisi kanadalase Milos Raoniciga (ATP 18.).