Ivanov alustas Šõmkenti turniiri võidukalt ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov
Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Vladimir Ivanov (ATP 808.) alustas Kasahstanis Šõmkentis 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF Futures turniiri, kus alistas avaringis venelase Aleksander Igošini (ATP 826.).

Eesti tennisistil kulus Igošini alistamiseks tund ja 28 minutit. Tasavägiselt alanud avasetis haaras Ivanov initsiatiivi 2:2 viigiseisul, kui suutis võita neli geimi järjest ning võtta seega 6:2 setivõidu.

Teises setis läks Ivanov 1:1 seisult 4:1 juhtima, aga loovutas seejärel kaks geimi Igošinile. Lõppsõna jäi aga jällegi eestlasele, kes võitis numbritega 6:3.

Ivanov kohtub Šõmskenti turniiri teises ringis Vadim Ursu (Ukraina) ja Beibit Žukajevi (Kasahstan) omavahelise matši võitjaga.