Turniiri pikima matši võitnud del Potro kohtub veerandfinaalis Nadaliga ({{commentsTotal}})

Juan Martin del Potro
Juan Martin del Potro Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Wimbledoni tenniseturniiril pääses viimase mehena üksikmängu veerandfinaali maailma neljas reket, argentiinlane Juan Martin del Potro.

Wimbledonis kaheksa parema seas viimati 2013. aastal mänginud 29-aastane del Potro alistas neli tundi ja 24 minutit kestnud matši järel prantslase Gilles Simoni 7:6 (1), 7:6 (5), 5:7, 7:6 (5). Neljanda seti kümnendas geimis oli argentiinlasel oma servil kasutada ka neli matšpalli.

Veerandfinaalis on del Potro vastaseks maailma esireketist hispaanlane Rafael Nadal, kes oli neljandas ringis 6:3, 6:3, 6:4 üle tšehhide teisest numbrist Jiri Veselyst (WTA 93.).