Zverev jõudis Miamis raskusteta poolfinaali ({{commentsTotal}})

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Kõrgetasemelise Miami tenniseturniiri veerandfinaalis näitas järjekordselt head mängu 20-aastane sakslane Alexander Zverev (ATP 5.) ja võitis Borna Coricut (ATP 36.) seisuga 6:4, 6:4.

"Iga punkt on sellises mängus oluline," ütles Zverev peale 84 minutit kestnud mängu. "Ma olen poolfinaali jõudmise üle väga õnnelik."

Järgmises kohtumises on sakslane vastamisi hispaanlase Pablo Carreno Bustaga (ATP 19.). "Sellest tuleb keeruline mäng, sest Carreno Busta mängib praegu väga hästi," ütles Zverev. "Aga samas ma ootan kohtumist ja olen väga põnevil."

Teises poolfinaalis kohtuvad omavahel Juan Martin Del Potro (ATP 6.) ja John Isner (ATP 17.).