Teel jalgpalli EM-finaalturniirile

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 12/12

11.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 11/12

09.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 10/12

08.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 9/12

07.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 8/12

03.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 7/12

02.06.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 6/12

31.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 5/12

28.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" 4/12

27.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile 3/12"

26.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile 2/12"

25.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

VAATA UUESTI | "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile 1/12"

24.05.21 TEEL JALGPALLI EM-FINAALTURNIIRILE ... "Teel jalgpalli EM-finaalturniirile" vaatab saatesarjana vastu suvisele jalgpallipeole, mida on pikalt oodatud. Tutvustatakse eri riikide koondisi ja meenutatakse nende teekonda valikturniiril, lisaks uhked meenutused möödunud turniiridest, mälestuskillud ja episoodid.

vaata väravaid!

tabeliseisud

A
B
C
D
E
F
ARiik Vt Vk K P Koht
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: