Endine esikümnemängija naasis pika pausi järel võistlustulle ({{commentsTotal}})

Coco Vandeweghe
Coco Vandeweghe Autor/allikas: AFP/Scanpix

USA tennisist Coco Vandeweghe vigastas möödunud aasta Wimbledoni slämmiturniiril jalga, mille järel võitis küll veel US Openil paarismängu, kuid pidas peale seda vigastuspausi.

Ligi aasta aega tenniseturniiridelt eemale jäänud Vandeweghe kuulus 2017. aasta novembris maailma kümne parema tennisisti hulka, kuid pika võistluspausi järel on ta langenud 636. kohale.

Kodumaal San Jose WTA turniiril oli ligi aasta aja järel taas väljakule naasnud Vandeweghe võidukas, kui alistas maailma 91. reketi Marie Bouzkova tulemusega 6:2, 6:4.

Tund aega ja 26 minutit kohtumises servis ameeriklanna neli ässa ning tegi neli topeltviga. 113 punktist teenis Vandeweghe 65. Teises ringis kohtub ameeriklanna avaringis vaba olnud ja teist asetust omava Arina Sabalenkaga (WTA 10.).