Zopp võttis prantslaselt revanši ja pääses Kanadas veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eesti meeste esireket Jürgen Zopp alistas Kanadas Drummondville'i Challengeri turniiri kolmandas ringis prantslase Tristan Lamasine'i (ATP 286.) 6:4, 6:4 ja pääses veerandfinaali.

Zopp sai täpselt sama tulemusega revanši 2016. aasta US Openi kvalifikatsioonis Lamasine'ilt saadud kaotuse eest, vahendab Tennisnet.ee. Zopp jõudis avasetis 1:4 kaotusseisult 5:4 ette ja hoidis oma servi ka seti viimases geimis, kuigi mängis algul maha 40:0 edu.

Zopp lõi kohtumise jooksul kolm ässa ja tegi ühe topeltvea, vastane vastavalt 4 ja 1. Lamasine oli küll esimesel servil veidi täpsem (õnnestumisprotsent vastavalt 68 % ja 63 %), kuid Zopp võitis esimeselt pallingult 73 % ja Lamasine 61 % punktidest ehk siis eestlane kasutas oma servi paremini ära. Murdepalle realiseeris Zopp seitsmest kolm, Lamasine viiest ühe.