Östberg võitis Tour de Ski mäekõrguse eduga ({{commentsTotal}})

Ingvild Flugstad Östberg
Ingvild Flugstad Östberg Autor/allikas: imago/Bildbyran/Scanpix

Tour de Ski suusatuuri võitis norralanna Ingvild Flugstad Östberg, kes edestas teise koha saanud venelannat Natalja Neprjajevat kahe minuti ja 42 sekundiga.

Östberg alustas Val di Fiemmes toimunud üheksakilomeetrist otsustavat etappi 53,4-sekundilises eduseisus ning suurendas karmi lõputõusu järel edu veel pea kahe minuti võrra.

Distantsi teises pooles selgelt väsinud ning etapi arvestuses lõpuks üheksandaks langenud Neprjajeva järel sai üldarvestuses kolmanda koha soomlanna Krista Pärmäkoski. Hea sõidu tegi teine venelanna Anastassija Sedova, kes tõusis üldarvestuses mööda Julija Belorukovast ning sai neljanda koha.