Kontaveidi alistanud ukrainlanna kaotas Brisbane'i finaalis ({{commentsTotal}})

Lesia Tsurenko väänas mängus Karolina Pliškova vastu vasaku jala hüppeliigest, kuid suutis sellele vaatamata jätkata. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Brisbane'i tenniseturniiri veerandfinaalis Eesti esireketi Anett Kontaveidi alistanud ukrainlanna Lesia Tsurenko (WTA 27.) kaotas kolmesetilises finaalis Karolina Pliškovale.

Maailma kaheksandast reketist tšehhitar võitis kaks tundi ja kümme minutit kestnud kohtumise Tsurenko kuuele ässale vaatamata 4:6, 7:5, 6:2. Pliškova võidutses Brisbane'is ka üle-eelmisel aastal, toona alistas ta finaalis prantslanna Alizé Cornet'.

Kontaveit (WTA 20.) jäi veerandfinaalis Tsurenkole alla 5:7, 3:6, seejuures oli Kontaveidil avasetis kaks settpalli.