Malõgina piirdus Moskvas nii üksik- kui ka paarismängus avaringiga ({{commentsTotal}})

Elena Malõgina
Elena Malõgina Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Elena Malõgina piirdus Moskvas 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril nii üksik- kui ka paarismängus avaringiga.

Üksikmängus tunnistas Malõgina kvalifikatsiooniringist põhitabelisse pääsenud venelanna Maria Titova paremust seisuga 6:3, 6:2. Kohtumine kestis kokku ühe tunni ja 26 minutit, mille jooksul tegid mõlemad mängijad kolm topeltviga. Venelanna lõi ka ühe ässa.

Paarismängus mängis Malõgina koos venelanna Angelina Žuravljovaga, kellega kaotati kohe avaringis Venemaa duole Anastassia Haritonovale ja Darja Nazarkinale. Tund aega ja 25 minutit kestnud mängus lõi Eesti-Venemaa segaduol lüüa üks äss venelannade kahe vastu. Topeltvigu tegid Haritonova - Nazarkina seitse.

Samal turniiril osaleb meeste seas Vladimir Ivanov, kes asub võistlustulle teisipäeval. Tema vastaseks on üksikmängus Aleksander Igoshin ja paarismängus Igoshin ja Ian Sabanin.