Ivanov jätkab Moskva turniiril võidulainel ({{commentsTotal}})

Tennise meeste üksikmängu Eesti meistrivõistluste finaal, Vladimir Ivanov
Tennise meeste üksikmängu Eesti meistrivõistluste finaal, Vladimir Ivanov Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Möödunud nädalal Moskvas paarismänguturniiril võidutsenud Vladimir Ivanov (ATP 818.) on heas hoos ka sel nädalal. 15 000 dollarilise auhinnafondiga ITF Futures turniiril on ta üksikmängus jõudnud veerand- ja paarismängus poolfinaali.

Üksikmängus oli Ivanovi avaringi vastaseks venelane Aleksandr Igošin (ATP 819.). Eestlane vormistas pea kaks tundi kestnud kohtumise võidunumbritega 6:4, 6:3. Teises ringis kohtus Ivanov Aleksandr Žurbiniga (ATP 400.), kellel on turniiri esimene paigutus. 26-aastane venelane on sel aastal võitnud juba kolm Futures turniiri, neist viimased kaks augustis Kaasanis ja Moskvas, ning lisaks kolmel korral jõudnud finaali, vahendab Tennis.ee.

Tänases kohtumises kaotas Ivanov kohe esimese servigeimi, kuid murdis järgmises tagasi ning tasavägine sett lõppes kiires lõppmängus, kus eestlane ei loovutanud ainsatki punkti. Teises setis teenis Zhurbin geimivõidu ainult esimeses geimis, kõik järgmised kuus kuulusid Ivanovile. Seisuga 7:6 (7:0), 6:1 jõudis veerandfinaali Ivanov, kus kohtub venelase Konstantin Kravtšukiga (ATP 566.). 33-aastane Kravtšuk on teinud Moskvas kaks järjestikust head turniiri, jõudes nii möödunud kui ülemöödunud nädalal finaali.

Paarismängus on Ivanovi partneriks Mihhail Fufigin, kellega nad eelmisel nädalal turniiri võitsid. Esimeses ringis alistasid nad Venemaa duo Aleksandr Igošin ja Jan Sabanin tulemusega 6:7 (5:7), 6:2. Veerandfinaalis said nad jagu venelastest Denis Matsukevitš / Leonid Mazost 6:3, 6:1. Poolfinaalis kohtuvad järgmise Vene paariga Bogdan Bobrov / Maksim Ratnjuk.