Mihkel Räim alustas Korea velotuuri seitsmenda kohaga ({{commentsTotal}})

Mihkel Räim
Mihkel Räim Autor/allikas: facebook.com/IsraelCyclingAcademy

Koreas alanud velotuuri 184,6 km pikkuse avaetapi Gunsanist Cheonani võitis Choe Hyeongmin (Geumsan Insam Cello). Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) sai protokolli kirja seitsmenda tulemuse.

Neljamehelises jooksikutegrupi finišis edestas Hyeongmin Räime klubikaaslast Benjamin Perryt ja Sergei Tvetcovit (UnitedHealthcare Pro Cycling Team).

Üheksa sekundit hiljem lõpetanud peagrupis sprintis Räim end kolmandaks ja kirja seega seitsmenda koha.

"Minu eesmärk oli sõitu enamasti rahulikult võtta ning meeskonnal oli plaan lõpupoole tõusunukkidel gruppi tükeldada," kirjutas Räim võistlusjärgselt sotsiaalmeedias. "Peale 40 km sai meeskonnakaaslane eest ära, kuigi päris selline plaan meil ei olnud, et nii väikse jooksikutegrupiga eest minema sõita. Wilier ja Nippo hoidsid terve päev vahet 40 sekundi kuni ühe minuti ja 30 sekundi vahel. Meil jäi üle ainult oodata ning 30 km enne lõppu hakkaski toimuma. Kolm meest sõitsid ette järele, kahju, et meie poisid selle maha magasid. Seejärel läks ca kümne meheline grupp, kus ka mina sees. Seal oleval Nippo mehel läks laskumisel kumm ning tema tiimikaaslased tõmbasid asja kokku. Jooksikud jäidki üheksa sekundiga ette. Seitsmes koht ei ole midagi säravat isiklikus vaatevinklis, kuid vast päeva parim osa oli see, et tõusunukil tundsin end üsna hästi."

Neljapäeval sõidetakse velotuuril 202,6 kilomeetri pikkune etapp Cheonanist Yeongjusse. Velotuur lõpeb pühapäeval Soulis.