Räim ja Laas jäid Jaapani velotuuri eelviimasel etapil tagasihoidlikeks ({{commentsTotal}})

Mihkel Räim ja Martin Laas
Mihkel Räim ja Martin Laas Autor/allikas: facebook.com/mihkelraimofficial

Jaapanis jätkuval velotuuril (UCI 2.1) võitis 122 kilomeetri pikkuse etapi Grega Bole (Bahrain Merida Pro Cycling Team), kes alistas kolmemehe finišiheitluses Chris Harperi (Bennelong SwissWellness Cycling Team) ja Felix Alejandro Baroni (Team Illuminate).

122-kilomeetrise Izu teedel sõidetud etapil oli võitja ajaks 3:29.53. Mihkel Räim (Israel Cycling Academy) jõudis finišisse 15.37 hiljem ja sai kirja 48. koha. Martin Laas (Team Illuminate) lõpetas võistluse 71. positsioonil, kaotust võitjale kogunes 23.45.

Kokkuvõttes jätkab enne viimast etappi esikohal Marcos Garcia (Kinan Cycling Team). Lähimad rivaalid Hermann Pernsteiner (Bahrain Merida Pro Cycling Team) ja Thomas Lebas (Kinan Cycling Team) asuvad vastavalt 35 ja 53 sekundi kaugusel. Ühe etapivõidu teeninud Räim jätkab velotuuri 45. ja korra pjedestaalile jõudnud Laas 61. kohal.

Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval, mil sõidetakse Tokyo teedel 112 kilomeetri pikkune sile etapp.