Capitals sai idakonverentsi finaalseerias esimese kaotuse ({{commentsTotal}})

Tampa Bay Lightning.
Tampa Bay Lightning. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel alistas Tampa Bay Lightning idakonverentsi finaalseeria kolmandas kohtumises Washington Capitalsi 4:2.

Tampa Bay asus mängu juhtima Steven Stamkose avakolmandiku tabamusest ning võõrustajad suurendasid teisel kolmandikul eduseisu kolmeväravaliseks, kui skoori tegid veel Nikita Kucherov ja Victor Hedman. Brett Connolly vähendas küll kaotuseisu kolmeväravaliseks, kuid Brayden Pointi värav viis meeskonnad vaheajale Lightningu 4:1 eduseisul. Washingtoni teise värava viskas kolm minutiti enne kohtumise lõppu Jevgeni Kuznetsov, vormistades sellega mängu lõppskooriks 4:2.

Nelja võiduni peetavat seeriat juhib jätkuvalt Washington, olles võitnud kaks esimest kohtumist.

Kaks meeskonda kohtuvad uuesti 18. mail ning taaskord Tampas.