Washington Capitals võitis idakonverentsi finaali esimese mängu ({{commentsTotal}})

Washington Capitals
Washington Capitals Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Washington Capitals alustas Stanley karikasarja idakonverentsi finaali edukalt, kui alistas võõrsil Tampa Bay Lightningu 4:2 (2:0, 2:0, 0:2).

Esimesel kolmandikul tabasid Washingtoni eest Michal Kempny ja Aleksandr Ovetškin, teisel perioodil suurendasid pealinnaklubi edu Jay Beagle ja Lars Eller.

Pärast teist pausi avasid väravaarve ka Tampa Bay mehed: skooritegemiseni jõudsid Steven Stamkos ja Ondrej Palat, kuid mängu päästa kodumeeskonnal ei õnnestunud.

Täna alustatakse mängudega ka läänekonverentsi finaalseerias. Winnipegis lähevad vastamisi kohalik Jets ja Vegas Golden Knights.