Kaotusseisust välja tulnud Capitals läks idakonverentsi finaali 2:0 juhtima ({{commentsTotal}})

Aleksandr Ovetškin.
Aleksandr Ovetškin. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel alistas Washington Capitals idakonverentsi finaalseeria teises mängus Tampa Bay Lightningu 6:2.

Tampas peetud mängus haarasid esmalt eduseisu külalised Washingtonist, kui skoori tegi Tom Wilson. Sellegipoolest võitsid avakolmandiku võõrustajad, kui Brayden Point seisu esmalt viigistas ning Steven Stamkos Tampa Bay seejärel 2:1 juhtima viis.

Teisel kolmandikul haaras mängu ohjad enda kätte aga Capitals, kui võõrustajate väravasse visati koguni kolm litrit. Esmalt viigistas Devant Smith-Pelly seisu, ning seejärel viisid Lars Elleri ja Jevgeni Kuznetsovi tabamused külalised 4:2 juhtima. Viimasel kolmandikul viskas värava ka vanameister Aleksandr Ovetškin ja mängu 6:2 lõpptulemuse vormistas 53. minutil Brett Connolly.

Finaalseeria avamängu 4:2 võitnud Capitals läks esmaspäevase võiduga idakonverentsi finaali 2:0 juhtima. Capitals ja Lightning kohtuvad uuesti kolmapäeval Washingtonis.