Golden Knights alustas läänekonverentsi finaali kaotusega ({{commentsTotal}})

Winnipeg Jetsi mängijad.
Winnipeg Jetsi mängijad. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähoki Stanley karikavõistlustel tuli Vegas Golden Knightsil läänekonverentsi finaali avakohtumises Winnipeg Jetsiga vastu võtta 2:4 kaotus.

Vaikse ookeani divisjoni tänavuse parima klubi Golden Knightsi jaoks sai otsustavaks kehv esimene avakolmandik, mis kaotati 1:3. Dustin Byfuglien viskas Jetsi avavärava juba teisel minutil ning järgneva kuue minutiga said võõrustajad kirja veel kaks tabamust, kui skoori tegid Patrik Laine ja Joel Armia.

Las Vegas suutis esimese kolmandikul vähendada kaotusseisu küll kahele väravale, kui Brayden McNabb viskas seisuks 3;1, aga pärast vaheaega taastas Winnipeg läbi Mark Scheifele kolmeväravalise eduseisu. Golden Knightsi teise ja kohtumise viimase tabamuse viskas 36. minutil William Karlsson.

Võiduga liiga uustulnukate üle asus Winnipeg Jets läänekonverentsi finaali nelja võiduni peetavat seeriat 1:0 juhtima. Kaks klubi kohtuvad omavahel uuesti 15. mail.