Ilves: õlule langenud koorem tuli kerge šokina

Foto: ERR

PyeongChangi taliolümpial Eesti sportlaste teise parima tulemuse teinud Kristjan Ilvese sõnul oli hilissügisel õlule langenud avalikkuse tähelepanu küll ootamatu, kuid kahevõistleja harjus sellega ruttu.

"Ma arvan, et see oli väga suur kogemus," kommenteeris Ilves tänavu tema peale langenud suurt avalikkuse tähelepanu. "Kui Kelly [Sildaru] vigastusega ära kukkus, siis paraku langes koorem minu õlgadele ning minule tuli see isegi kerge šokina – järsku hakati minu vastu niivõrd suurt huvi tundma."

"Eks see sügis ja talve algus olid minu jaoks kindlasti väga rasked – meediakära oli palju. Samas harjub sellega ära ja lõpuks ongi see tavaline osa sinu elust," lisas kahevõistleja.

Intervjuudes aus ja analüütiline Ilves meediaga suheldes enda iseloomuomadustele tähelepanu ei pööra. "Üldiselt olen ma mina ise – ma arvan, et ükski inimene ei suuda endast rohkemat välja anda, kui ta ei ole. Kui inimene üritab olla keegi teine, siis seda on näha. Räägin asjadest nii nagu on ja proovin olla sportlane igas mõttes."

Järgmisel hooajal võib Ilvesest saada Eesti ainuesindaja kahevõistluse MK-sarjas, kuid noort sportlast see ei häiri. "Oluliselt see mind ei mõjuta. Mul on vend alati olemas, kellega me oleme niikuinii ühiselt treeninud. Ma arvan, et saab hakkama."

Toimetaja: Kristo Tamm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: