Zopp langes Hiinas veerandfinaalis konkurentsist ({{commentsTotal}})

Jürgen Zopp
Jürgen Zopp Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Jürgen Zoppi (ATP 149.) mängud Hiinas 75 000 dollari suuruse auhinnafondiga Challengeri turniiril said läbi. Tänases veerandfinaalis jäi ta 3:6, 4:6 alla jaapanlasele Tatsuma Itole (ATP 176.).

Mäng ei alanud eestlase jaoks hästi ja peagi leidis ta end 0:4 kaotusseisust, kirjutab tennis.ee. Kuuendas geimis vähendas Zopp küll kaotusseisu, kuid sett läks siiski 6:3 Itole.

Teist setti alustas Zopp paremini. Esimeses geimis jäid murdepallid kasutamata, aga pärast ideaalset servigeimi õnnestus kolmandas geimis Ito servigeim kätte saada. Paraku ei suutnud eestlane järgmises geimis oma pallingut hoida ning jaapanlane viigistas. Kui servitõrje kukkus kümnendas geimis matšpallil võrgutripsust Zoppi poolele, kustusid eestlase viimased lootused.

Esimeses ringis alistas Zopp möödunud nädalal Zhuhai Challengeri turniiril võidutsenud Alex Bolti 2:6, 7:5, 6:4 ja teises ringis hiinlase Zhe Li (ATP 327.) samuti kolmesetilises kohtumises 7:5, 0:6, 7:5. Veerandfinaali jõudmisega teenis Zopp 15 ATP punkti.