VIDEO | Suure slämmi veerandfinaal oli Kontaveidi käeulatuses ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: AFP/Scanpix

Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistluste kaheksandikfinaalis sai Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 33.) hispaanlannalt Carla Suarez Navarrolt (WTA 39.) dramaatilise 6:4, 4:6, 6:8 kaotuse.

Teises setis oli kahel korral Suarez Navarro servi murdnud eestlanna juba 4:1 peal, kuid hispaanlanna võitis kuus järgmist geimi ning leidis oma kindluse. Ka otsustavas setis murdis Kontaveit, oli 5:4 peal ja servis võidule, aga mängu lõpp kuulus kogenumale hispaanlannale.

Vaata mängu tipphetki:

Veerandfinaalis läheb Suarez Navarro kokku Magdalena Rybarikova 6:3, 6:0 alistanud endise maailma esireketi Caroline Wozniackiga.