Cristiano Ronaldo lõi koondisekarjääri kümnenda kübaratriki

Cristiano Ronaldo (punases) kohtumises Luksemburgi vastu
Cristiano Ronaldo (punases) kohtumises Luksemburgi vastu Autor/allikas: SCANPIX/AP

Portugali jalgpallikoondis alistas 2022. aasta MM-i valiksarja mängu kohtumises Luksemburgi 5:0. Cristiano Ronaldo lõi kohtumises oma koondisekarjääri kümnenda kübaratriki.

Ronaldo lõi väravad 8. minutil, 13. minutil ja 87. minutil. Lisaks skoorisid Portugali eest veel Bruno Fernandes ja Joao Palhinha. Portugal võitis kohtumise 5:0 ning hoiab A-alagrupis teist kohta.

A-alagrupis esimesel kohal olev Serbia alistas 3:1 skooriga Aserbaidžaani. Serbia eest lõi kaks väravat Fiorentina ründaja Dusan Vlahovic, Amsterdami Ajaxi poolkaitsja Dusan Tadic skooris ühe.

Leedu jalgpallikoondis pidi koduväljakul tunnistama Šveitsi 0:4 paremust. Leedu hoiab C-alagrupis viimast kohta. Seitsmest mängust on Leedu võitnud vaid ühe, kõik ülejäänud kohtumised on Leedu kaotanud.

Rootsi alistas Kreeka 2:0. Rootsi eest lõid värava Emil Forsberg ja Alexander Isak. B-alagrupis hoiab Rootsi Hispaania ees esikohta. Rootsi on kuue mänguga kogunud 15 punkti, Hispaanial on kuuest kohtumisest kirjas 13 punkti.

Portugal - Luksemburg 5:0
Serbia - Aserbaidžaan 3:1
Gruusia - Kosovo 2:1
Rootsi - Kreeka 2:0
Bulgaaria - Põhja-Iirimaa 2:1
Šveits - Leedu 4:0
Ukraina - Bosnia ja Hertsegoviina 1:1
Taani - Austria 1:0