NHL: tiitlikaitsja Lightning kindlustas play-off koha

Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning Autor/allikas: SCANPIX/AP

Jäähokiliigas NHL kindlustas mullune Stanley karikavõitja Tampa Bay Lightning läinud öösel koha play-off'ides, alistades Chicago Blackhawksi 7:4.

Tampa Bay asus Chicagos peetud kohtumist juhtima juba 28 sekundi järel, kui skoori avas Erik Cernak. Avakolmandiku võitsid külalised 3:2 – Tampa Bay eest viskasid väravad veel Yanni Gourde ja Alex Barre-Boulet, võõrustajate eest olid täpsed Brandon Hagel ja Wyatt Kalynuk.

Väravatesadu sai jätku ka teisel kolmandikul, mil Tampa Bay läks kohtumist 6:3 juhtima. Brayden Pointi, Blake Colemani ja Alex Killorni tabamused kindlustasid külalistele neljaväravalise edu, enne kui Duncan Keith Chicago eest ühe värava tagasi viskas.

Viimasel kolmandikul tegi Chicago eest skoori veel Dominik Kubalik, aga Alex Killorni mängu teine tabamus kindlustas Lightningule kindla 7:4 võidu.

Teise Florida meeskonnana kindlustas koha play-off'ides Florida Panthers, kes sai samuti 7:4 skooriga jagu Nashville Predatorsist.