Koroonaviirus lükkas Premium liiga algust taas edasi

Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Teisipäevaks, 8. märtsiks planeeritud Tallinna JK Legion – Paide Linnameeskond Premium liiga kohtumine lükatakse edasi. Üks Legioni mängija andis positiivse koroonaviiruse proovi ning võistkond viibib isolatsioonis.

Premium liiga pidi algama 5. märtsil, kuid mitmete positiivsete koroonaproovide ja meeskondade eneseisolatsiooni tõttu on tulnud kohtumisi edasi lükata.

Teisipäeval tulevad sellegipoolest väljakule Premium liiga meeskonnad, kes sihivad pääset Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaali. Kell 20.00 Sportland Arenal toimuvas kohtumises lähevad vastamisi Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka.

Kolmapäeval peetakse veel kaks veerandfinaali, kui kell 18.00 pannakse pall mängu nii Sportland Arenal kui ka Narva Fama-Kalev staadionil. Kolmapäevastes veerandfinaalides on vastamisi Tallinna FCI Levadia – Maardu Linnameeskond ning JK Narva Trans – JK Tallinna Kalev.

Neljas veerandfinaal peetakse neljapäeval Sportland Arenal, kus kell 20.00 algavas matšis on Nõmme Kalju FC vastaseks Viljandi JK Tulevik.

Premium liiga algab tuleval nädalavahetusel teise vooru kohtumistega. Kohtumised peetakse pealtvaatajateta.

Toimetaja: Maarja Värv

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: