Müncheni Bayern üllatas Euroliigas Moskva CSKA-d tugeva lõpuspurdiga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Tornike Shengelia Autor/allikas: EuroLeague

Korvpalli Euroliigas alistas Müncheni Bayern võõral väljakul Moskva CSKA tulemusega 69:66. Seejuures kaotati otsustava veerandi eel liigatabeli teisele meeskonnale kümne silmaga.

Kui avaveerandi algul näitas täpsemat viskekätt Bayerni mängijad, siis lõppes esimene neljandik siiski Moskva CSKA 27:25 juhtimisel. Teisel veerandil lennutati kahepeale korvi vaid 27 punkti, mille järel oli eduseis Bayerni käes, 40:39. Kolmandal neljandikul leidsid Moskva CSKA mängijad parema rütmi, mille järel rebiti kümne punktiga juhtima, 60:50, aga ka Bayern ei jäänud vastust võlgu ning viskas otsustaval veerandil 19 silma vastase kuue vastu ning võitis kohtumise 69:66.

Bayerni parim oli 22 punkti visanud Wade Baldwin IV, 17 silma sai kirja Dennis Seeley. Moskva CSKA resultatiivseim oli 16 punktiga Nikola Milutinov.

Liigatabelis jätkab Moskva CSKA 16 võidu ja seitsme kaotuse järel teisel tabelireal Barcelona (17-6) selja taga. Müncheni Bayernil on 14 võitu ja üheksa kaotust, millega ollakse viiendal positsioonil.