Anadolu Efes lõpetas Euroliiga tabeliliidri kuuemängulise võiduseeria

Cory Higgins ja Bryant Kevin Dunston Autor/allikas: SCANPIX/EFE

Korvpalli Euroliigas kaotas tabeliliider Barcelona koduväljakul Anadolu Efesile tulemusega 86:88.

Barceona jäi Anadolu Efesi vastu hätta juba avaveerandil, mis kaotati 22:27. Poolajapausiks visati siiski kaks punkti tagasi ja tablool oli seis 50:53. Kolmandal veerandil asus Anadolu Efes taas vahet suurendama ning otsustavat veerandit alustati seitsmepunktilisest eduseisust 72:65. Barcelonal polnud külalistele midagi vastu panna ka viimasel neljandikul, kuigi paaril korral pääseti Anadolu Efesile ohtlikult lähedale ning nii tuli meeskonnal leppida Euroliiga hooaja seitsmenda kaotusega. Ühtlasi lõpetas Anadolu Efes tabeliliidri kuuemängulise võiduseeria.

Võitjate resultatiivseim oli 26 punktiga Vasilije Micic. Shane Larkin toetas meeskonda 19 ja Christ Singleton 13 silmaga. Barcelona parim oli 24 punkti kirja saanud Nikola Mirotic.

Liigatabelis jätkab Barcelona 17 võidu ja seitsme kaotusega esikohal. Teine on Moskva CSKA ja kolmas Milano Olimpia. Anadolu Efes on 13 võidu ja kümne kaotusega seitsmendal tabelireal.