Lätis võib augustis toimuda autoralli MM-etapp

Hyundai WRC
Hyundai WRC Autor/allikas: Hyundai Motorsport

Liepaja ralli korraldajad pidasid esmaspäeval WRC promootori peadirektori Oliver Cieslaga läbirääkimisi, et juba sel augustil Lätisse tuua autoralli MM-etapp.

Autoralli MM-kalender on koroonaviiruse epideemia tõttu jäänud äärmiselt auklikuks. Ära on jäetud viis etappi ning edasi lükatud kaks, mis tähendab, et ametlikku võistluskalendrisse on alles jäänud vaid kolm rallit Türgis, Saksamaal ja Jaapanis. WRC promootor ja rahvusvaheline autoliit FIA hindavad lünkade täitmiseks kõikvõimalikke Euroopas toimuvaid võistluseid.

"Pidasime esmapäeval WRC promootoriga läbirääkimiste esimese vooru, kus arutasime erinevaid organisatoorseid aspekte, üldtingimusi ja paljusid teisi teemasid," kommenteeris portaalile DirtFish 14.-16. augustini toimuvat Rally Liepajat organiseeriva RA Eventsi direktor Raimonds Strokšs.

"Tahan rõhutada, et tegemist oli läbirääkimiste esimese vooruga ning kumbki osapool ei ole lõplikule otsusele veel lähedal. See saab olema väga keeruliseks ülesandeks, sest etapi määratud algusajani on jäänud vähem kui kaks kuud. Kutsume oma partnerid - Läti valitsuse ning rallilinnad Liepaja ja Talsi - arutelule, et hinnata töömahtu, finantsseisundit ja teisi aspekte. Ainult kiirelt koostööd tehes leiaksime lahenduse, et MM-ralli ühes EM-etapiga Lätis korraldada," lisas Strokšs.

Toimetaja: Anders Nõmm

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: