Kaal Otepää lähistel toimuvast rallist: kui on tahe, saavad asjad juhtuda

Eesti Autospordiliidu plaan korraldada juuli lõpus või augusti alguses Otepää kandis WRC sõitjate osavõtul rahvusvahelise kaaluga ralli ei leinud tänavu küll riigipoolset tuge, aga mõttest pole loobutud ja korralduslik töö on alanud.

"Aluse andis sellele väga paljude inimeste suur tahtmine. See tahe ongi see tänu millele saavad asjad juhtuda. Õnneks on näha, et see tahtmine on olemas ka kusagil erasektoris, kes meile kõigi eelduste kohaselt appi tuleb," rääkis Eesti Autospordiliidu juhatuse liige Janis Kaal intervjuus ERR-ile.

WRC sõitjate toomiseks piisab, kui ralli on kohaliku sarja ehk Eesti meistrivõistluste etapp. Võimalus, et stardis on ka Ott Tänak, on realistlik.

"Ma arvan, et Oti reageeringust kõneles natuke ka meie mõne aja tagune pöördumine valitsuse poole. See oli üsna selgelt väljendatud soov ja tahtmine, et valitsevat maailmameistrit saaks näha ka kodupublik," jätkas Kaal. "Täna pole me isegi valmis veel formaadist rääkima, sest me ei tea, mis olud valitsevad siin kahe kuu pärast. Jälgime pingsalt seda, mis toimub ühiskonnas, tervisega, riigipiiridel. Ja püüame olla valmis parimal moel reageerima sellele, mis on parasjagu võimalused."

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: