Kristjan Tamm murdis Monastiris nelja parema sekka ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristjan Tamm

Kristjan Tamm (ATP 864.) on Tuneesias World Tennis Tour 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril võidulainel ja jõudnud poolfinaali.

Tamme esimeseks vastaseks oli 19-aastane venelane Egor Noskin (ATP 998.), kes pääses põhitabelisse kvalifikatsioonist ja keda Tamm võitis 7:6 (5), 6:2. Teises ringis kohtus Tamm kolmanda asetusega 23-aastase Ivan Davõdoviga (ATP 691.) ja võitis veenvalt 6:1, 6:4, vahendab Tennis.ee.

Veerandfinaalis kulus Tammel kaks tundi, et jagu saada seitsmenda asetusega 21-aastasest hispaanlasest Benjamin Winter Lopezist (ATP 753.).

Esimese seti võitis Tamm 6:3, eriti muljetavaldav oli viies geim, mille Tamm võitis nelja serviässaga. Ka teises setis läks Tamm murdega ette, kuid lasi siis viigistada. Kaheksandas geimis murdis hispaanlane uuesti ja võitis seti 6:3. Kolmandas setis sai kohe esimeses geimis Winter Lopez murde, kuid see jäi hispaanlasele viimaseks geimivõiduks, Tamm võitis 6:1.

Poolfinaalis tuleb vastamisi minna 24-aastase itaallase Daniele Capecchiga (ATP 740.).