Tammeka sai neljandal katsel Paidest jagu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Premium liiga 23. voor: Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka
Premium liiga 23. voor: Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Jalgpalli Premium liiga eelviimase vooru viimases kohtumises sai Tartu JK Tammeka kodus jagu Paide Linnameeskonnast 3:2.

Andre Frolov viis 13. minutil külalised juhtima, aga teisel poolajal asjad pöördusid: Sten Reinkorti 49. ja Tristan Koskori 56. minuti väravatest läks Tartu 2:1 ette.

Mängu kaks viimast väravat lõi Martin Kase: kohtumise 73. minutil kahjuks oma väravasse ja 85. minutil ka Tammeka puuri.

Tammekale oli võit kindlasti eriti magus, kuna kõik kolm varasemat selle hooaja kohtumist olid nad Paidele kaotanud.

Tabeliseis 35. vooru järel: 1. Tallinna FC Flora 87 punkti, 2. Tallinna FCI Levadia 78, 3. Nõmme Kalju FC 77, 4. Paide Linnameeskond 71, 5. Tartu JK Tammeka 46, 6. Narva JK Trans 45, 7. Viljandi JK Tulevik 28, 8. FC Kuressaare 23, 9. JK Tallinna Kalev 21, 10. Maardu Linnameeskond 17.