Doha MM: Ameeriklannad said 100 m tõkkejooksus kaksikvõidu ({{commentsTotal}})

Nia Ali
Nia Ali Autor/allikas: EPA/Scanpix

Doha kergejõustiku maailmameistrivõistlustel sai USA naiste 100 m tõkkejooksus kaksikvõidu.

Nia Ali jooksis pühapäevases finaalis välja isikliku rekordi 12,34 ja edestas koondisekaaslast ning maailmarekordinaist Kendra Harrisoni 12 sajandikuga. Pronksiga pidi leppima maailma hooaja edetabelijuht, jamaicalanna Danielle Williams (12,47).

Kahe sajandikuga jäi medalist ilma nigeerlanna Tobi Amusan, viienda koha sai Costa Rica rekordi 12,64 jooksnud Andrea Carolina Vargas. Ainsa Euroopa võistlejana finaalis jooksnud hollandlanna Nadine Visser sai 12.66-ga kuuenda koha.