Djokovic jõudis Tokyo tenniseturniiril finaali ({{commentsTotal}})

Novak Djokovic
Novak Djokovic Autor/allikas: ZUMA Wire/Scanpix

Maailma esireket Novak Djokovic alistas Tokyo tenniseturniiril kerge vaevaga kolmanda asetusega belglase David Goffini (ATP 15.) tulemusega 6:3, 6:4 ning kohtub finaalis John Millmaniga (ATP 80.).

Djokovic sai Goffinist jagu ühe tunni ja 29 minutiga. Sellega pikendas maailma esireket oma võitude seeriat 2017. aasta tšempioni vastu seitsmele. Djokovic servis kohtumise jooksul seitse ässa ning võitis 87% punktidest esimesel servil.

Djokovici jaoks on tegemist esimese turniiriga peale õlavigatust, mille pärast jättis ta mäletatavasti pooleli US Openi. "Ma olen rahul sellega, kuidas ma olen terve nädala mänginud," ütles Djokovic. "On olnud väga positiivne nädal. Loodetavasti ma suudan sellele turniirile homme magusa punkti panna."

Djokovici finaali vastane Millman sai poolfinaalis jagu ameeriklasest Reilly Opelkast (ATP 53.) tulemusega 6:3, 7:6 (4) ning jõudis oma esimesse ATP 500 turniiri finaali.