Tartu Kalev Võimlemiskool "Diiva" alustab hooaega vastvalminud Variku Spordihoones

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Helena Jäe Autor/allikas: Erakogu

Neljapäeval avati Tartus uus ja uhke Variku Spordihoone, kus hakkavad treenima ka Tartu Kalev Võimlemiskool "Diiva" iluvõimlejad. Uute ruumide näol paranevad iluvõimlejate treenimisvõimalused märgatavalt.

Võimlemiskooli asutajad Tiina Tolmoff ja Maria Tõnissaar on rahul, et nende üheksa aasta pikkune pühendumus ja järjekindlus on viinud sihile. Lõpuks on avanenud võimalus alustadauuest hooajast treeninguid korraliku kõrgusega spordisaalis.

Tartu Kalev Võimlemiskool "Diiva" juhataja Tiina Tolmoff sõnul on võimlemiskool oma üheksaaastase tegutsemisaja jooksul kogenud nii mõndagi ning alati ei ole olnud treenimistingimused parimad. Õpilased on treeninud igasugustes tingimustes. Treeningud on toimunud olude sunnil nii hommikuti enne kooli kui ka hilja õhtul kuni öötundideni. Treeningkohtadeks nii madalate lagedega saalid, koridorid kui ka isegi saali rõdu.

"Oleme ääretult uhked ja tänulikud oma lojaalsetele õpilastele ja nende vanematele, et nad on meiega jäänud ning meid usaldanud," ütles Tolmoff. "Oleme tänulikud, et saame alustada uut hooaega parimas saalis ning pakkuda oma õpilastele treeninguteks suurepäraseid tingimusi, see on kindlasti uueks motivatsiooniks sportlastele ja treeneritele, et jõuda ning püsida oma ala tippkonkurentsis."

Vaatamata kesistele treenimise tingimustele on võimlemiskool järjepidevalt täitnud endale seatud eesmärki. Mitmed tublid iluvõimlejad on jõudnud meistriklassi ning saavutanud erinevatel võistlustel häid tulemusi. Võimlemiskooli kaks iluvõimlejat on jõudnud Eestikoondisesse. "Uhkusega võib öelda, et Tartu Kalev Võimlemiskool "Diiva" on Tartus ainus klubi, kus treenivad hetkel Tartu ainsad täiskasvanute ehk meistriklassi iluvõimlejad. Saavutused on olnud märkimisväärsed," lisas Tolmoff.

Toimetaja: Liisi Alamaa

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: