Maailma teine reket Osaka langes Wimbledonis konkurentsist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Naomi Osaka
Naomi Osaka Autor/allikas: AP/Scanpix

Wimbledoni slämmiturniiril sündis esimene suurüllatus juba avaringis, kui teise asetusega jaapanlanna Naomi Osaka kaotas Kasahstani tennisistile Julia Putintsevale (WTA 31.) 6:7 (4), 2:6.

Tänavu Austraalia lahtised võitnud Osaka läks avasetti 3:1 juhtima, aga loovutas siis eduseisu ja jäi ise 4:5 taha. Sett jätkus tasavägiselt ning päädis kiire lõppmänguga, kus 24-aastane Putintseva võitis 7:4.

Teises setis mängis Putintseva juba oluliselt kindlamalt ning olles jäänud kolmanda geimi järel 1:2 taha, võitis koguni viis geimi järjest ja ühes sellega tund aega kestnud matši 7:6 (4), 6:2.

Putintseva, kes pole Wimbledonis varem teises ringist kaugemale jõudnud, kohtub järgmisena Šveitsi tennisisti Viktorija Golubiciga (WTA 81.), kes alistas poolatar Iga Swiateki (WTA 64.) 6:2, 7:6 (3).