Kümnenda asetusega Sabalenka piirdus Wimbledonis avaringiga ({{commentsTotal}})

Arina Sabalenka
Arina Sabalenka Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eelmisel nädalala Eastbourne'i WTA turniiril veerandfinaali jõudnud Arina Sabalenka (WTA 11.) piirdus täna alanud Wimbledoni turniiril esimese ringiga, kaotades maailma 139. reketile Magdalena Rybarikovale 2:6, 4:6.

Kümnenda asetusega Sabalenka võitis avaseti esimese geimi, ent kaotas siis viis järgnevat, lubades vastasel murda kahel korral enda servi. Valgevenelanna vähendas seejärel küll kaotusseisu kolmele geimile, ent Rybarikova võttis sellegipoolest kindla 6:2 setivõidu.

Teises setis Sabalenka mäng mõnevõrra paranes. Kuigi maailma 11. reket jäi 1:4 kaotusseisu, suutis ta vähendada kaotusseisu 3:4-le ja 4:5-le. Seti kümnes geim kuulus aga Rybarikovale, tänu millele tagas 30-aastane slovakitar koha teises ringis.

Rybarikova, kelle parim Wimbledoni tulemus on tunamullu poolfinaali jõudmine, kohtub järgmisena kas seitsmekordse suure slämmi turniirivõitja Venus Williamsiga või 15-aastase Cori Gauffiga.