Maailma viies reket on liival jätkuvalt suurtes raskustes ({{commentsTotal}})

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: AP/Scanpix

Maailma edetabelis viiendal kohal paiknev Saksamaa tennisist Alexander Zverev leppis Rooma tenniseturniiril ühe mänguga, kui jäi teises ringis alla itaallasele Matteo Berrettinile.

Avaringis prii olnud Zverev kaotas tund ja 49 minutit kestnud kohtumise maailma 33. reketile 5:7, 5.7. Erinevalt Zverevist on itaallase hooaeg liival möödunud suurepäraselt, aprilli lõpus võitis ta Budapesti turniiri ning jõudis mai esimesel nädalal Münchenis finaali.

Zverev seevastu ei ole liivaväljakutel kuidagi oma hoogu leidnud. Alates aprilli alguses toimunud Marrakechi turniirist on sakslane löönud kaasa kuuel turniiril, kolmanda mänguni on ta jõudnud vaid Madridis, kui jäi veerandfinaalis alla kreeklasele Stefanos Tsitsipasele. Viimasest 13 mängust on Zverev kaotanud üheksa.

Austraallane Nick Kyrgios sooritas venelase Daniil Medvedevi vastu 41 äralööki ja võitis kohtumise 6:3, 4:6, 6.3, David Goffin alistas Stanislas Wawrinka 4:6, 6:0, 6:2.