Kangert oli kuulsal ühepäevasõidul pikalt jooksikute hulgas, võitis Fuglsang ({{commentsTotal}})

Jakob Fuglsang (Astana Pro Team)
Jakob Fuglsang (Astana Pro Team) Autor/allikas: AP/Scanpix

Belgias peetud kuulsal Liege-Bastogne-Liege ühepäevasõidul võidutses taanlane Jakob Fuglsang (Astana Pro Team). Pikalt jooksikute hulgas olnud Tanel Kangert (EF Education First) lõpetas 32. kohal.

Hea sõidu teinud Kangert oli 256 kilomeetri pikkusel sõidul veel 36 km enne finišit liidripositsioonil, ent lõppkokkuvõttes kaotas eestlane Fuglsangile kahe minuti ja 17 sekundiga. Taanlase võiduajaks kujunes 6:37.37.

Teise koha saanud itaallane Davide Formolo (BORA – hansgrohe) kaotas võitjale 27 sekundiga, kolmandaks tulnud sakslane Maximilian Schachmann (BORA – hansgrohe) 57 sekundiga.