Eesti noortekoondis alistas Liechtensteini suureskooriliselt ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti U-17 jalgpallikoondis
Eesti U-17 jalgpallikoondis Autor/allikas: EJL

Eesti U-17 jalgpallikoondis võõrustas UEFA Sõprusturniiril Liechtensteini omaealiste koondist, keda võideti tulemusega 7:0.

Eestlased avasid väravatearve juba kolmandal mänguminutil, kui täpne oli Daniil Tarassenkov. Viis minutit hiljem oli täpne Danil Kuraksin. Enne poolajapausi olid resultatiivsed veel 23. ja 40. minutil Nikita Ivanov ja Aleksandr Šapovalov.

Teist poolaega alustas Šapovalov sealt, kus enne pooleli jäi ning seekord oli noormees täpne penaltist. 64. minutil lõi oma teise värava Tarassenkov ning 80. minutil vormistas Eestile 7:0 võidu Taaniel Usta.

Avakohtumises alistas Leedu Fääri saared tulemusega 2:0. Nelja meeskonna osalusel peetaval turniiril hoiab Eesti liidripositsiooni. Teisipäeval peab Eesti U-17 koondis kohtumise Fääri saarte omaealistega.