U-17 jalgpallikoondis alistas ka Leedu ja läbis turniiri täiseduga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Danil Kuraksin
Danil Kuraksin Autor/allikas: Jana Pipar/EJL

Eesti U-17 noormeeste jalgpallikoondis lõpetas koduse UEFA Sõprusturniiri suurepäraselt, kui viimases kohtumises võideti Leedut 2:0 ning teeniti turniiril täiseduga esikoht.

Eesti asus kohtumist Leedu vastu juhtima esimese poolaja viimasel minutil, kui Danil Kuraksin näitas head tehnikat, liikudes vastaste karistusalasse ja lõi palli alumisse nurka.

Eduseis suurenes 76. minutil, kui Rocco Robert Sheini hea läbisöödu järel pääses väravavahiga üks ühele Taaniel Usta, kes lahendas olukorra rahulikult ja saatis palli vastaste võrku. Eesti läbis turniiri puhaste paberitega, kui varasemalt alistati Liechtenstein 7:0 ja Fääri saared 5:0. Leedu teenis võidud samade meeskondade vastu ning lõpetas turniiri kuue punkti ja teise kohaga.

Kolmandale kohale tuli Fääri saarte koondis, kes läks reedeses esimeses mängus vastamisi Liechtensteiniga ja sai kirja 6:0 võidu. Liechtenstein turniiri jooksul punktiarvet avada ei suutnud.