Kangert lõpetas peagrupis ja tõusis Kataloonia tuuri üldarvestuses ({{commentsTotal}})

EF Education First rattameeskond
EF Education First rattameeskond Autor/allikas: EF Education First Pro Cycling/Scanpix

Eesti rattur Tanel Kangert lõpetas Kataloonia velotuuri viienda etapi peagrupis ja tõusis üldarvestuses viis kohta.

189-kilomeetrise etapi võitis Bora-Hansgrohe sakslasest rattur Maximilian Schachmann, kes edestas Michael Matthewsi (Sunweb) ja Ryan Gibbonsit (Dimension Data) 13 sekundiga.

Kangert (EF Education First) ületas finišijoone suures grupis, mis kaotas liidrile 15 sekundit. Etapi arvestuses läks eestlasele kirja 55. koht, üldarvestuses tõusis ta viis kohta 58. positsioonile ja kaotab nüüd liidrina jätkavale Miguel Lopezele 23.49.