Kangerti meeskonnakaaslane teenis Pariis-Nice'il karjääri suurima võidu ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Daniel Felipe Martinez
Daniel Felipe Martinez Autor/allikas: twitter.com/EFprocycling

Pariis-Nice'i velotuuri seitsmendal, 15,3-kilomeetrise tõusu otsas lõppenud etapil teenis soolovõidu kolumblane Daniel Felipe Martinez (EF Education First).

Martinezil kulus 181,5-kilomeetrise etapi läbimiseks neli tundi, 55 minutit ja 49 sekundit. Kuus sekundit hiljem lõpetas teisel kohal võitja kaasmaalane Miguel Angel Lopez (Astana Pro Team) ning kolmandana jõudis finišisse 20 sekundit peale Martinezi prantslane Nicolas Edet (Cofidis).

"See on minu karjääri suurim võit, minu kõige ilusam võit," ütles Martinez peale võistlust.

Kokkuvõttes tõusis peale mägist võtmeetappi liidriks Egan Bernal (Team Sky), kes edestab teiseks tõusnud belglast Philippe Gilberti (Deceuninck-Quick Step) 45 ja kolmandaks kerkinud kolumblast Nairo Quintanat (Movistar Team) 46 sekundiga. Senine liider Michal Kwiatkowski langes neljandale kohale ning kaotab klubikaaslasele ühe minuti ja kolme sekundiga.

Velotuur lõpeb pühapäeval 110-kilomeetrise etapiga Nice'i teedel.