Ovetškin ja Capitals võtsid neljanda järjestikuse võidu ({{commentsTotal}})

Washington Capitalsi mängijad väravat tähistama
Washington Capitalsi mängijad väravat tähistama Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas tiitlikaitsja Washington Capitals läinud öösel peetud kohtumises Ottawa Senatorsi 3:2.

Capitals läks võõrsil peetud kohtumist juhtima kaheksandal minutil, kui Jevgeni Kuznetsovi söödust tegi skoori Tom Wilson. Tyler Lewington kahekordistas üheksa minutit hiljem külaliste eduseisu ja teise kolmandiku algul viis Madison Bowey Capitalsi juba 3:0 ette.

Ottawa poolelt tegid skoori Colin White ja Mark Stone.

Neljanda järjestikuse võidu võtnud Capitals on oma viimasest kümnest mängust kaotanud vaid ühe, kui 19. detsembril jäädi kodus alla Pittsburghile 1:2. Washington hoiab idakonverentsis 51 punktiga kolmandat kohta, kuid on pidanud nii liider Tampa Bay'st (62 p) kui ka teist kohta hoidvast Torontost (54 p) kaks mängu vähem.

Edmonton – San Jose 4:7
Los Angeles – Las Vegas 1:3
Winnipeg – Minnesota 1:3
Buffalo – Boston 2:3 la.
Florida – Philadelphia 2:1
Ottawa – Washington 2:3
Tampa Bay – Montreal 6:5
Toronto – NY Islanders 0:4