VIDEO | NHL-i Tähtede mängule valitud Soome hokilootus tõi omadele võidu ({{commentsTotal}})

Miro Heiskanen
Miro Heiskanen Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL paistis hästi silma esimest aastat liigas mängiv noor Soome talent Miro Heiskanen, kelle kaks tabamust aitasid Dallas Starsi kodus 5:4 (1:1, 3:3, 1:0) võiduni New Jersey Devilsi üle.

19-aastane Heiskanen valiti äsja liiga Tähtede mängule ja kaitsja tähistas seda suurepärase partiiga Devilsi vastu.

Heiskanen viskas värava teise kolmandiku alguses seisuks 2:1, aga perioodi lõpuks ilutsesid tablool viiginumbrid 4:4. Viimasel kolmandikul viskas ta kaasmaalase Roope Hintzi söödust veel ühe tabamuse ja see kindlustas võidu.

Heiskanen on nüüd 41 mänguga visanud üheksa väravat ja jaganud kümme resultatiivset söötu ehk kogunud 19 punkti.

Dallas on kogunud 46 punkti ning asub keskdivisjonis Winnipeg Jetsi (52) ja Nashville Predatorsi (50) järel kolmandal kohal.