Vancouver alistas väravasajus Colorado ({{commentsTotal}})

Vancouver Canucksi mängijad väravat tähistamas
Vancouver Canucksi mängijad väravat tähistamas Autor/allikas: AP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL peeti läinud öösel kaks kohtumist. Vancouver alistas kodus Colorado 7:6, Arizona oli parem Carolinast 4:3.

Vancouver Canucks läks kohtumist juhtima juba mängu esimesel minutil, kui võrku sahistas Brock Boeser. Suurem väravasadu sai alguse aga teisel kolmandikul, mil visati koguni seitse väravat: Vancouver poolelt tegid skoori Boeser, Loui Eriksson ja Elias Pettersson, külaliste eest viskasid väravad aga Sheldon Dries, Ian Cole, Nathan MacKinnon ja Alexander Kerfoot.

Tasavägine heitlus jätkus ka kolmandal kolmandikul: Nikita Zadoroc viis Colorado 5:4 ette, kuid Markus Grandlund viigistas seitse minutit hiljem. Oma kohtumise teise värava sai külaliste eest seejärel kirja Nathan MacKinnon, kuid ka sellest ei piisanud võidu kindlustamiseks – nimelt viigistas Elias Pettersson minut hiljem seisu 6:6-le. Lisaajal ajal sai otsustavaks Canucksi mängumehe Derrick Pouliot' tabamus, mis tõi võõrustajatele 7:6 võidu.

Vancouver on läänekonverentsis 18 punktiga teisel kohal. Punkti vähem kogunud Colorado on viies.

Arizona - Carolina 4:3
Vancouver - Colorado 7:6 la.