Heas hoos Avalanche noppis hooaja seitsmenda võidu ({{commentsTotal}})

Colorado Avalanche'i mängijad
Colorado Avalanche'i mängijad Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL teenis Colorado Avalanche hooaja seitsmenda võidu, kui võimsa viimase kolmandiku järel alistati kodus Ottawa Senators 6:3.

Võõrustajate jaoks algas kohtumine kehvasti, kui Ryan Dzingel viis Ottawa juba teisel minutil 1:0 ette ning Matt Duchene kahekordistas kaheksa minutit hiljem külaliste eduseisu.

Teisel kolmandikul suutis skoori avada ka Avalanche, kui väravad viskasid Samuel Girard ja Mikko Rantanen. Paraku jätkas eduseisus Ottawa, sest Matt Duchene teine värav 31. minutil viis külalised vaheajale 3:2 eduseisul.

Viimasel kolmandikul suutis Colorado oma paremuse kindlalt maksma panna – Carl Söderberg viigistas 41. minutil seisu ja juba seitse minutit hiljem juhtis Avalanche tänu Gabriel Landeskogi ja Nathan MacKinnoni väravatele 5:3. Kohtumise 6:3 lõppskoori vormistas 56. minutil Matt Nieto.

Kahekordne Stanley karikavõitja Colorado Avalanche on 11 mängust võitnud seitse ja kaotanud neli. 16 punktiga paiknetakse idakonverentsis teisel kohal.

Las Vegas – Tampa Bay 2:3
Carolina – San Jose 4:3 (karistusvisete järel)
Detroit – Winnipeg 1:2
Colorado – Ottawa 6:3