VIDEO | Maple Leafs pööras viimasel kolmandikul mängu enda kasuks ({{commentsTotal}})

Auston Matthews (vasakul)
Auston Matthews (vasakul) Autor/allikas: TT NYHETSBYRÅN / Scanpix

Jäähokiliigas NHL alistas Toronto Maple Leafs vaatamata ründaja Auston Matthewsi õlavigastusele kodujääl Winnipeg Jetsi seisuga 3:2.

Matthews põrkus kokku Jetsi kaitsja Jacob Troubaga teisel kolmandikul, kui mängida jäi veel üks minut ja 52 sekundit. Intsidendi järel uisutas ründaja pingi juurde, kus ta üle vaadati ning seejärel lahkus Matthews riietusruumi. "Ta õlg sai vigastada, aga me saame selle kohta rohkem informatsiooni alles esmaspäeval," ütles Maple Leafsi treener Mike Babcock. "Ta ei osale pühapäevasel treeningul ja samuti ei tee kaasa esmaspäevases kohtumises Calgary Flamesi vastu."

Winnipegi eest viskasid esimesel kahel kolmandikul väravad Kyle Connor ja Mark Scheifele. Viimasel kolmandikul tõi Maple Leafsi 0:2 kaotusseisust välja Nazem Kadri, Jake Gardiner ja Kasperi Kapanen ning vormistasid sellega endale 3:2 võidu. "Ma ei tundnud kordagi, et me ei suuda seda mängu võita," ütles Kadri mängujärgselt. "Vastastel oli palju häid hetki, aga me vajasime vaid mõnda head viset, et see kohtumine võita."

Boston Bruins - Montreal Canadiens 0:3
Columbus Blue Jackets - Buffalo Sabres 5:4 (la)
Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets 3:2
Arizona Coyotes - Tampa Bay Lightning 7:1
Minnesota Wild - Colorado Avalanche 3:2
St. Louis Blues - Chicago Blackhawks 7:3
Vancouver Canucks - Pittsburgh Penguins 0:5