US Open: Kyrgiosest ei olnud Federerile vastast, 2016. aasta võitja kaotas ({{commentsTotal}})

Roger Federer
Roger Federer Autor/allikas: USA TODAY Sports/Scanpix

Aasta viimasel suure slämmi turniiril ehk US Openil pääses raskusteta neljandasse ringi šveitslane Roger Federer, 2016. aastal New Yorgis võidutsenud Angelique Kerber langes konkurentsist.

37-aastane Federer päästis austraallase Nick Kyrgiose vastu avaseti seitsmendas geimis neli murdepalli, võitis seti 6:4 ning järgmised kaks vastavalt 6:1 ja 7:5. Tunni ja 44 minutiga võidutsenud Federer läheb kaheksandikfinaalis vastamisi Kyrgiose kaasmaalase John Millmaniga. 29-aastane Millman jõudis suure slämmil turniiril 16 parema sekka esmakordselt.

Neljanda asetusega sakslanna Angelique Kerber, US Openi 2016. aasta võitja, kaotas slovakitarile Dominika Cibulkovale 6:3, 3:6, 3:6. WTA tabeli 24. reket Carla Suarez-Navarro sai pea kaks ja pool tundi kestnud mängu järel 5:7, 6:4, 7:6 (4) jagu maailma kuuendast reketist, prantslannast Caroline Garciast.

Konkurentsist langes ka 13. asetusega hollandlanna Kiki Bertens, kes jäi 6:7 (4), 6:2, 6:7 (1) alla tšehhitarile Marketa Vondrousovale (WTA 103.).