Hooaja 40. võidu saanud Zverev tagas koha nooruslikus finaalis ({{commentsTotal}})

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: Geoff Burke-USA TODAY Sports/Sip/Scanpix

Tiitlikaitsjast sakslane Alexander Zverev pääses Washington Openil finaali, alistades poolfinaalis 6:2, 6:4 kümnendana asetatud kreeklase Stefanos Tsitsipase.

Maailma kolmas reket vajas oma hooaja 40. võiduks 87 minutit. Finaalis kohtub Zverev Austraalia tennisisti Alex de Minauriga, kes tuli ühe päeva jooksul nii veerand- kui poolfinaalis mänginud venelase Andrei Rubljovi vastu rongi alt välja - avaseti 5:7 kaotanud austraallane oli teise seti tie-break'is taga 2:6, aga võitis selle 8:6 ning oli kolmandas vastasest üle 6:4.

20-aastase Zverevi ja 19-aastase de Minauri finaal on ATP turniiride nooruslikem alates 2007. aastast, mil Indian Wellsi finaalis mängisid toona samuti 20-aastane Rafael Nadal ja 19-aastane Novak Djokovic.