Zverev jõudis Washingtonis kaotatud avaseti järel siiski poolfinaali ({{commentsTotal}})

Alexander Zverev
Alexander Zverev Autor/allikas: Sipa USA / Scanpix

USA-s toimuval Washington Openil jõudis poolfinaali Alexander Zverev (ATP3.).

Zverev võitis veerandfinaalis Kei Nishikori (ATP 20.) seisuga 3:6, 6:1, 6:4. Tund aega ja 48 minutit kestnud mängus lõi Zverev kaheksa ässa Nishikori kahe vastu. Mõlemad tegid ka ühe topeltvea.

Poolfinaalis kohtub sakslane kreeklase Stefanos Tsitsipasega (ATP 32.), kes sai veerandfinaalis jagu belglasest David Goffinist (ATP 11.) seisuga 6:3, 6:4. Tund aega ja 16 mnutit kestnud mängus lõi Tsitsipas seitse ässa ja tegi viis topeltviga. Goffinil olid samad näitajad vastavalt neli ja kolm.

Teise poolfinaali pääses otse Alex De Minaur (ATP 72.), kes sai loobumisvõidu endiselt maailma esireketilt Andy Murray'lt. Tema vastaseks tuleb Denis Kudla (ATP 85.) ja Andrey Rublevi (ATP 46.) omavahelise kohtumise võitja.